13. niedziela zwykła 28.06.2020 roku
*** Przeżywamy 13. niedzielę zwykłą. Od dzisiaj począwszy liturgia niedzielna sprawowana jest w porządku wakacyjnym – o godz. 8:30 i 11:00. Po Mszy Św. o godz. 11:00 krótkie spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych i rocznicowych.
*** Ofiary na pokrycie kosztów sprzątania kościoła prosimy składać do drewnianej [...]
Bierzmowanie’2020
„Pachnieć Chrystusem” Bierzmowanie w parafii pw. św. Józefa Oblubieńca NMP Olszyna 27.06.2020 rokuZ przyjemnością informuję, że w Galerii Foto można znaleźć zapis fotograficzny przebiegu tegorocznej uroczystości przyjęcia sakramentu bierzmowania przez 14-osobową grupę młodzieży naszej parafii. Na fotkach widać tylko 13 osób – jedna nam się gdzieś „zawieruszyła”. Zdjęcia zostały opublikowane zgodnie z normami [...]
12. niedziela zwykła 21.06.2020 roku
*** Przeżywamy 12. niedzielę zwykłą. Jest to NIEDZIELA PARAFIALNA.
*** Kandydatów do bierzmowania rocznika 2. i 3. zapraszam po każdej mszy św. na krótkie spotkanie w zakrystii.
*** Liturgiczne wspomnienia tygodnia:
-- środa (24.06) --- Narodzenie św. Jana Chrzciciela (uroczystość)
-- sobota (27.06) --- św. Cyryla Aleksandryjskiego, [...]
11. niedziela zwykła 14.06.2020 roku
*** Przeżywamy 11. niedzielę zwykłą.
*** Kandydatów do bierzmowania rocznika 2. i 3. zapraszam po każdej mszy św. na krótkie spotkanie w zakrystii.
*** Liturgiczne wspomnienia tygodnia:
-- środa (17.06) --- św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika
-- piątek (19.06) --- Najświętszego Serca Pana Jezusa (uroczystość)
-- [...]
Najświętszej Trójcy 07.06.2020 roku
*** Przeżywamy uroczystość Najświętszej Trójcy. Jest to jednocześnie 1. niedziela miesiąca – po każdej Mszy Św. wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
*** Przeżywamy dzisiaj Święto Dziękczynienia – duchowe wotum wdzięczności za niepodległość i wolność.
*** Liturgiczne wspomnienia tygodnia:
-- poniedziałek (08.06) --- św. Jadwigi, królowej
-- czwartek (11.06) --- Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (uroczystość)
-- sobota (13.06) [...]
