Wizyta duszpasterska’2020

Sugestie kolędowe – proszę o uważne zapoznanie się z nimi:

*** W związku z niemożnością zapewnienia obsługi ministranckiej gorąco proszę o zaznaczanie drzwi mieszkań, w których chcą Państwo przyjąć wizytę duszpasterską napisem „K+M+B 2020” – napis ten będzie jednocześnie traktowany jako potwierdzenie zaproszenia księdza z kolędą (jego brak będzie skutkował pominięciem mieszkania).

*** Kolęda rozpoczyna się w dni powszednie (poniedziałek-piątek) o godz.15:30 (msza św. o godz. 8:00), w soboty – o godz. 14:00 (msza św. o godz. 10:00). Przebiega zgodnie z harmonogramem podanym w ogłoszeniach parafialnych. W przypadku kolizji wyznaczonego terminu z Państwa obowiązkami, można w zakrystii zgłosić chęć spotkania w ostatnim dniu kolędy.

*** Bardzo proszę o uszanowanie religijnego charakteru spotkania kolędowego (świeca, krzyż, Pismo św., wyłączone RTV).

*** Dzieci i młodzież szkół ponadpodstawowych proszę o przygotowanie zeszytów przedmiotowych z potwierdzeniem katechety uczestnictwa w zajęciach religii  [zgodnie z ustaleniami dekanalnymi katecheci w okresie kolędy nie będą zabierać zeszytów!!!].

 *** Kolęda nie trwa długo – w miarę możności proszę na ten czas o umieszczenie zwierząt w osobnym pomieszczeniu.

 

L.p.

Data

Dzień  tyg.

Msza św.

Adres

1. 02.01.2020 r. Czwartek /15:30/ 8:00 Aleja Niepodległości 1-8b
2. 03.01.2020 r. Piątek /15:30/ 8:00 Aleja Niepodległości 9-20
3. 04.01.2020 r. Sobota /14:00/ 10:00 ul. Chopina
ul. Ogrodowa
ul. Energetyczna
ul. Kościuszki 11
4. 07.01.2020 r. Wtorek /15:30/ 8:00 ul. Leśna 61-52  (od końca)
Al. Niepodległości 27, 26, 22a, 22, 21
ul. Rzeczna
5. 08.01.2020 r. Środa /15:30/ 8:00 ul. Leśna 51 f-44 d (od końca)
6. 09.01.2020 r. Czwartek /15:30/ 8:00 ul. Leśna 44c-42
7. 10.01.2020 r. Piątek /15:30/ 8:00 ul. Leśna 40,41,39,37,38b,38a
8. 11.01.2020 r. Sobota /14:00/ 9:30 ul. Żołnierska
ul. Moniuszki
ul. Kościuszki 7b,8,9,24,23,22,10
9. 13.01.2020 r.    Poniedziałek /15:30/ ul. Krótka
ul. Fortowa
ul. Groblowa
10. 14.01.2020 r. Wtorek /15:30/ 8:00 ul. Stawowa 1-10 (bez nr 6 i 7A)
11. 15.01.2020 r. Środa /15:30/ 8:00 ul. Stawowa 17-11

(Pp Czarnomorscy + nr 6 + nr 7A)

12. 16.01.2020 r. Czwartek /15:30/ 8:00 ul. Zamkowa 6a-6 (naprzemiennie)
13. 17.01.2020 r. Piątek /15:30/ 8:00 ul. Zamkowa 1-5
14. 18.01.2020 r. Sobota /14:00/ 10:00 ul. Górna 1a-7a
15. 20.01.2020 r.    Poniedziałek /15:30/ ul. Bema
ul. Prusa
16. 21.01.2020 r. Wtorek /15:30/ 8:00 ul. Leśna 9-19C
17. 22.01.2020 r. Środa /15:30/ 8:00 ul. Leśna 20-25a
18. 23.01.2020 r. Czwartek /15:30/ 8:00 ul. Leśna 26-36
19. 24.01.2020 r. Piątek /15:30/ 8:00 ul. Lipowa   (k. Stawowej)
ul. Kościuszki 21-12 (bez nr 11)
20. 25.01.2020 r. Sobota /14:00/ 10:00 ul. Skalnicza
Indywidualne zgłoszenia

Dodaj komentarz:


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/swmaksymilian/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678