Wizyta duszpasterska’2019

Harmonogram  wizyty duszpasterskiej  A.D. 2019

Sugestie kolędowe:

*** W związku z niemożnością zapewnienia obsługi ministranckiej gorąco proszę o zaznaczanie drzwi mieszkań, w których chcą Państwo przyjąć wizytę duszpasterską napisem „K+M+B 2019” – zapewni to płynność kolędy oraz pozwoli na uniknięcie przykrych sytuacji.

*** Kolęda rozpoczyna się w dni powszednie (poniedziałek-piątek) o godz.15:30 (msza św. o godz. 8:00), w soboty – o godz. 14:00 (msza św. o godz. 10:00). Przebiega zgodnie z harmonogramem podanym w ogłoszeniach parafialnych. W przypadku kolizji wyznaczonego terminu z Państwa obowiązkami, można w zakrystii zgłosić chęć spotkania w ostatnim dniu kolędy.

*** Bardzo proszę o uszanowanie religijnego charakteru spotkania kolędowego (świeca, krzyż, Pismo św., wyłączone RTV).

*** W związku z wystawianiem dzieciom i młodzieży ocen śródrocznych, w przypadku pozostawienia zeszytów przedmiotowych do religii u katechety, proszę zaopatrzyć się w zaświadczenie o uczęszczaniu dziecka na katechezę [był to znaczący problem podczas wielu minionych spotkań].

*** Kolęda nie trwa długo – w miarę możności proszę na ten czas o umieszczenie zwierząt w osobnym pomieszczeniu.

 

L.p. Data Dzień  tyg. Msza św. Adres
1. 02.01.2019 Środa /15:30/ 8:00 ul. Leśna 9-16
2.  03.01.2019 Czwartek /15:30/ 8:00 ul. Leśna 19-25a
3. 04.01.2019 Piątek /15:30/ 8:00 ul. Krótka
ul. Fortowa
ul. Groblowa
4. 05.01.2019 Sobota /14:00/ 10:00 ul. Skalnicza 17-1
ul. Moniuszki 1-8
ul. Kościuszki 7b,8,9,10,24,23,22
5. 07.01.2019    Poniedziałek /15:30/ ul. Zamkowa 6-6a (naprzemiennie)
6. 08.01.2019 Wtorek /15:30/ 8:00 ul. Zamkowa 1-5
7. 09.01.2019 Środa /15:30/ 8:00 ul. Lipowa   (k. Stawowej)
ul. Kościuszki 21-12 (bez nr 11)
8. 10.01.2019 Czwartek /15:30/ 8:00 ul. Leśna 61-52  (od końca)
Al. Niepodległości 27, 26, 22a, 22, 21
ul. Rzeczna
9. 11.01.2019 Piątek /15:30/ 8:00 ul. Bema
ul. Prusa
10. 12.01.2019 Sobota /14:00/ 9:30 ul. Chopina
ul. Ogrodowa
ul. Energetyczna
ul. Kościuszki 11
11. 14.01.2019 Poniedziałek /15:30/ ul. Leśna 26-36
12. 15.01.2019 Wtorek /15:30/ 8:00 ul. Stawowa 1-10 (bez nr 6 i 7A)
13. 16.01.2019 Środa /15:30/ 8:00 ul. Stawowa 17-11

(Pp Czarnomorscy + nr 6 + nr 7A)

14. 17.01.2019 Czwartek /15:30/ 8:00 Aleja Niepodległości 1-8b
15. 18.01.2019 Piątek /15:30/ 8:00 Aleja Niepodległości 9-20
16. 19.01.2019 Sobota /14:00/ 10:00 ul. Górna 1a-7a
17. 21.01.2019 Poniedziałek /15:30/ ul. Leśna 51 f-44 d (od końca)
18. 22.01.2019 Wtorek /15:30/ 8:00 ul. Leśna 40,41,39,37,38b,38a
19. 23.01.2019 Środa /15:30/ 8:00 ul. Leśna 44c-42
20. 24.01.2019 Czwartek /15:30/ 8:00 ul. Żołnierska
Indywidualne zgłoszenia

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz:


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/swmaksymilian/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678