Wielki Tydzień – asysta

NIEDZIELA PALMOWA    25.03.2018 roku

 

Msza g.8:30

Czytanie I – Beata Kwiecińska

Psalm – ……….

Czytanie II – Małgorzata Milewska

Woda święcona – Zbigniew Kwieciński

Męka Pańska: 

Ewangelista – Zbigniew Kwieciński        Tłum – Małgorzata Milewska        Osoby pojedyncze – Beata Kwiecińska

 

Msza g.10:00

Czytanie I – Martyna Kleszczyńska

Psalm – Weronika Skowron

Czytanie II – Kasia Dobrowolska

Woda święcona – ………….

Męka Pańska:  Ewangelista – Martyna Kleszczyńska        Tłum – Dominika Szydło       Osoby pojedyncze – Adrian Jaskólski

 

Msza g.11:30   PROCESJA Z PALMAMI

Czytanie I – Irena Skowron

Psalm – Justyna Marciniuk

Czytanie II – Julia Kołacz

Woda święcona – Piotr Gauden

Męka Pańska:  Ewangelista – Ewa Pietrzyk       Tłum – Małgorzata Kleszczyńska      Osoby pojedyncze – Jadwiga Pałka

 

 

Dekoracje – poniedziałek (26.03.2018 r.), godz. 17:00.

Sprzątanie kościoła  środa (28.03.2018 r.) po mszy św.

 

Wielki Czwartek  29.03.2018 r.  godz.  18:00

Próba Scholi – godz. 10:30                           Próba asysty – godz. 12:00

 

Wchodzimy głównym wejściem (wejście uroczyste).

krzyż – Adrian Kosmalski

świece – Oliwia Borysiuk — Martyna Kołacz

komentarz do czytań mszalnych – Zbigniew Kwieciński

ministranci ołtarza – Oliwia Borysiuk — Karolina Najwer — Martyna Kołacz

I Czytanie – Karolina Najwer

psalm – Weronika Skowron

II Czytanie – Alicja Kwiecińska

modlitwa wiernych – Joanna Czepiel — Ola Rybicka

sygnaturka przy zakrystii – Wiktor Naklicki

dzwonki – Martyna Kołacz

gong – Karolina Najwer

dzwon – Jan Piskozub

PROCESJA Z DARAMI:

kołatki – Martyna Kołacz

puszka – Daniel Siedlecki

puszka – Bartosz Sołoducha

ampułki – Wiktoria Błaszczak

patena z hostią – Weronika Skowron

PROCESJA DO CIEMNICY :

krzyż – Adrian Kosmalski

trybularz – ……….………..

łódka – ……….………..

welon – ……….………..

kołatki – Karolina Najwer

świece – Oliwia Borysiuk — Martyna Kołacz

ściągnięcie bielizny ołtarzowej  Małgorzata Kleszczyńska — Kazimiera Hałajko

ADORACJA (do godz. 21:00)  Rycerstwo Niepokalanej    Gorzkie Żale  Maria Janda

 

 

Wielki Piątek   30.03.2018 r.   godz. 18:00

Wystawienie Najświętszego Sakramentu – godz. 8:00          Próba asysty – po Drodze Krzyżowej

ADORACJA:

8:00 – 9:00 LSO – ……………………………… ul. Stawowa
9:00-10:00 LSO – ……………………………… Al. Niepodległości 1-9, ul. Skalnicza, ul. Kościuszki 7B-24
10:00-11:00 LSO – ……………………………… Al. Niepodległości 10-27, ul. Bema, ul. Prusa
11:00-12:00 LSO – ……………………………… ul. Rzeczna, ul. Żołnierska, ul. Fortowa, ul. Chopina
12:00-13:00 LSO – ……………………………… ul. Groblowa, ul. Lipowa, ul. Krótka
13:00-14:00 LSO – ……………………………… ul. Leśna 10-25a, ul. Energetyczna, ul. Ogrodowa
14:00-15:00 LSO – ……………………………… ul. Leśna 25b-40, ul. Moniuszki 1-8
15:00 DROGA KRZYŻOWA Kandydaci do Bierzmowania
16:00-17:00 LSO – ……………………………… ul. Leśna 41-49, ul. Górna
17:00-17:50 LSO – ……………………………… ul. Leśna 50-57, ul. Zamkowa

 

DROGA KRZYŻOWA  (godz. 15:00):

Julia Kołacz – stacja 1 i 13

Joanna Czepiel – stacja 3 i 8

Weronika Skowron – stacja 6 i 14

Martyna Kołacz – stacja 4 i 9

Justyna Marciniuk – stacja 2 i 12

Oliwia Borysiuk – stacja 5 i 10

Karolina Najwer – stacja 7 i 11

krzyż –  Konrad Undro

świece – Krystian Czerwiński — Piotr Gauden

 

LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU  (godz. 18:00)

Wejście głównym wejście (żadnych śpiewów!!!)

Obsługa rzutnika – Ryszard Skowron

komentator  – Zbigniew Kwieciński

I czytanie – Oliwia Borysiuk

psalm – Halina Rybowicz

II czytanie – Justyna Marciniuk

Męka Pańska:

Ewangelista – Ewa Pietrzyk                              Tłum – Julia Kołacz

Osoby pojedyncze  – Justyna Marciniuk          P.Jezus – ks.Janusz

Modlitwa Wstawiennicza (wezwania): 1. Małgorzata Kleszczyńska; 2. Kazimiera Hałajko; 3. Joanna Czepiel; 4. Małgorzata Milewska; 5. Beata Kwiecińska; 6. Alicja Kwiecińska; 7. Emilia Glazer; 8. Kamil Glazer; 9. Ola Rybicka; 10. Martyna Kołacz.

ADORACJA KRZYŻA:

krzyż – ………………

świece – Oliwia Borysiuk — Martyna Kołacz

rytuał + mikrofon – Beata Kwiecińska

odsłonięcie krzyży – Zbigniew Kwieciński

ręczniczek  – Weronika Skowron — Karolina Najwer

nakrycie ołtarza (obrus, mszał, mikrofon, korporał) – Małgorzata Kleszczyńska — Kazimiera Hałajko — Kamil Glazer — Zbigniew Kwieciński

trybularz – ……………………         łódka – ……………………

PRZENIESIENIE NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

kołatki – Karolina Najwer

świece – Martyna Kołacz — Oliwia Borysiuk

KOMUNIA

patena – Oliwia Borysiuk

przygotowanie monstrancji i welonu – Kamil Glazer

trybularz – …………..         łódka – ………………

Odsłonięcie ołtarza  po liturgii  – Małgorzata Kleszczyńska — Kazimiera Hałajko — Kamil Glazer –Zbigniew Kwieciński

Przygotowanie koszów na dary wielkosobotnie /!!!/ – Małgorzata Kleszczyńska — Kazimiera Hałajko

ADORACJA (do godz. 21:00)  Żywy Różaniec    Gorzkie Żale  Maria Janda

 

 

Wielka Sobota – Wigilia Zmartwychwstania Pańskiego

Wystawienie Najświętszego Sakramentu – godz. 8:00         Asysta – godz. 15:00

ADORACJA:

8:00 – 9:00 LSO – ……………………………… ul. Groblowa, Lipowa, Krótka
9:00-10:00 LSO – ……………………………… ul. Żołnierska, Fortowa, Rzeczna, Chopina
10:00-11:00 LSO – ……………………………… ul. Leśna 10-24, ul. Energetyczna

(11:00 – POŚWIĘCENIE POKARMÓW)

11:00-12:00 LSO – ……………………………… ul. Leśna 25-36, ul. Moniuszki 1-8
12:00-13:00 LSO – ……………………………… ul. Leśna 37-43, ul. Górna

(12:00 – POŚWIĘCENIE POKARMÓW)

13:00-14:00 LSO – ……………………………… ul. Leśna 44-44d
14:00-15:00 LSO – ……………………………… ul. Leśna 45-57, ul. Zamkowa, ul. Kościuszki 7B-24

(14:30 – POŚWIĘCENIE POKARMÓW)

15:00-16:00 LSO – ……………………………… ul. Leśna 50-57
16:00-17:00 LSO – ……………………………… ul. Stawowa, ul. Ogrodowa
17:00-18:00 LSO – ……………………………… Al. Niepodległości 1-9
18:00-19:00 LSO – ……………………………… Al. Niepodległości 10-27
19:00-20:00 LSO – ……………………………… ul. Skalnicza, ul. Bema, ul. Prusa
20:00-21:30 LSO – ……………………………… Rycerstwo Niepokalanej + Żywy Różaniec
21:45 LSO – ……………………………… Nowenna do Bożego Miłosierdzia

 

 

MSZA ŚW. WIGILII PASCHALNEJ  (godz. 22:00)

Otwarcie i zamknięcie drzwi wejściowych (początek i procesja) – Ryszard Piekarski

komentator – Zbigniew Kwieciński

ognisko – Ryszard Piekarski, Andrzej Rutka

rytuał – Beata Kwiecińska

paschał – ………………..

rylec i gwoździe – …………………

trybularz – ………………

łódka – …………..

mikrofon – …………………….

hejnał – Mateusz Wójcik

 

LITURGIA SŁOWA:

Czytanie 1 Ryszard Piekarski   Psalm Halina Rybowicz
Czytanie 2 Martyna Kleszczyńska   Psalm Anna Koncka
Czytanie 3 Alicja Kwiecińska   Psalm Martyna Kleszczyńska
Czytanie 4 Beata Kwiecińska   Psalm Weronika Skowron
Czytanie 5 Małgorzata Milewska   Psalm Halina Rybowicz
Czytanie 6 Małgorzata Kleszczyńska   Psalm Martyna Kleszczyńska
Czytanie 7 Ewa Pietrzyk   Psalm Justyna Marciniuk

 

CHWAŁA NA WYSOKOŚCI 

sygnaturka przy zakrystii – Wiktor Naklicki

dzwonki – Martyna Kołacz

gong – Karolina Najwer

dzwon – Jan Piskozub

świece przy ołtarzu zapala – Kamil Glazer

czerwona stuła – Kamil Glazer

 

czytanie 8 —  Joanna Czepiel

psalm —   ks. Janusz

 

pokropienie wiernych – Martyna Kołacz

ministranci ołtarza – Martyna Kołacz — Karolina Najwer

modlitwa wiernych – Wiktoria Błaszczak

patena – Karolina Najwer

DARY:

kielich – Konrad Undro

patena – Adrian Kosmalski

ampułki – Justyna Marciniuk

 

PROCESJA REZUREKCYJNA:

krzyż – ……………….                  figurka – ………………………..

baldachim – 4 ojców kandydatów do Bierzmowania

pochodnie – Wiktor Naklicki — Daniel Siedlecki

dzwonki – Martyna Kołacz — Karolina Najwer

 

 

Dodaj komentarz:


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/swmaksymilian/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678