WIELKI TYDZIEŃ – funkcje liturgiczne

NIEDZIELA PALMOWA    09.04.2017 roku

Msza g.8:30

Czytanie I – Beata Kwiecińska

Psalm – ……….

Czytanie II – Alicja Kwiecińska

Woda święcona – Jakub Kwieciński

Męka Pańska:  Ewangelista – Ewa Pietrzyk                  Tłum – Jadwiga Pałka

Osoby pojedyncze – Małgorzata Kleszczyńska

Msza g.10:00

Czytanie I – Julia Figurska

Psalm – Sandra Czarnomorska

Czytanie II – Maciej Gryglewicz

Woda święcona – ………….

Męka Pańska:  Ewangelista – Veronika Didyk                 Tłum – Klaudia Kaprzyk

Osoby pojedyncze – Joanna Czepiel

Msza g.11:30   PROCESJA Z PALMAMI

Czytanie I – ………

Psalm – Małgorzata Tomaszewska

Czytanie II – Irena Skowron

Woda święcona – ………………

Męka Pańska:  Ewangelista – ………………            Tłum – …………….

Osoby pojedyncze – ………………..

 

Dekoracje – poniedziałek (10.04.2017 r.), godz. 16:00.

Sprzątanie kościoła  środa (12.04.2017 r.) po mszy św.

 

Wielki Czwartek  13.04.2017 r.  godz.  18:00

Próba Scholi – godz. 10:30                           Próba asysty – godz. 12:00

Wchodzimy głównym wejściem (wejście uroczyste).

krzyż – Mariusz Nowak

świece – Veronika Didyk—Karolina Wiśniowska

komentarz do czytań mszalnych – Kamil Glazer

ministranci ołtarza – J.Kwieciński—A.Nowak

I Czytanie – Justyna Marciniuk

psalm – Małgorzata Tomaszewska

II Czytanie – Weronika Skowron

modlitwa wiernych – Jadwiga Pałka

sygnaturka przy zakrystii – Aleksander Nowak

dzwonki – Klaudia Kaprzyk

gong – Jakub Kwieciński

dzwon – Jan Piskozub

PROCESJA Z DARAMI:

kołatki – Aleksander Nowak

puszka – Irena Skowron

puszka – Wiktoria Pietruszewska

ampułki – Ola Rybicka

patena z hostią – Kazimiera Hałajko

PROCESJA DO CIEMNICY:

krzyż – Mariusz Nowak

trybularz – ……….………..

łódka – ……….………..

welon – ……….………..

kołatki – Aleksander Nowak

świece – Veronika Didyk—Karolina Wiśniowska

ściągnięcie bielizny ołtarzowej  Małgorzata Kleszczyńska — Kazimiera Hałajko

ADORACJA (do godz. 21:00)  Rycerstwo Niepokalanej    Gorzkie Żale  Maria Janda

 

Wielki Piątek   14.04.2017 r.   godz. 18:00

Wystawienie Najświętszego Sakramentu – godz. 8:00          Próba asysty – po Drodze Krzyżowej

ADORACJA:

8:00 – 9:00 LSO – ……………………………… ul. Stawowa
9:00-10:00 LSO – ……………………………… Al. Niepodległości 1-9, ul. Skalnicza
10:00-11:00 LSO – ……………………………… Al. Niepodległości 10-27, ul. Bema,

ul. Prusa

11:00-12:00 LSO – ……………………………… ul. Rzeczna, Żołnierska, Fortowa
12:00-13:00 LSO – ……………………………… ul. Groblowa, Lipowa, Krótka
13:00-14:00 LSO – ……………………………… ul. Leśna 10-25a
14:00-15:00 LSO – ……………………………… ul. Leśna 25b-40
15:00 DROGA KRZYŻOWA Kandydaci do Bierzmowania
16:00-17:00 LSO – ……………………………… ul. Leśna 41-49
17:00-17:50 LSO – ……………………………… ul. Leśna 50-57

 

DROGA KRZYŻOWA  (godz. 15:00):

Julia Kołacz – stacja 1, 8, 11                   Klaudia Kaprzyk – stacja 2, 7

Joanna Czepiel – stacja 4, 9, 12            Justyna Marciniuk – stacja 5, 10, 13

Wiktoria Pietruszewska – stacja 3, 6, 14

krzyż –  Mateusz Wójcik                   świece – Szymon Furmański—Kornel Naklicki

 

LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU  (godz. 18:00)

Wejście głównym wejście (żadnych śpiewów!!!)

Obsługa rzutnika – ………………………

komentator  – Kamil Glazer

I czytanie – Justyna Marciniuk

psalm – …………

II czytanie – Karolina Wiśniowska

Męka Pańska:  Ewangelista – Justyna Marciniuk     Tłum – Veronika Didyk

Osoby pojedyncze  – Julia Kołacz          P.Jezus – ks.Janusz

Modlitwa Wstawiennicza (wezwania): 1. Małgorzata Kleszczyńska; 2. Kazimiera Hałajko; 3. Jadwiga Nowak; 4. Anna Kwiecińska; 5. Emilia Glazer; 6. Alicja Kwiecińska; 7. Beata Kwiecińska; 8. Jadwiga Pałka; 9. Irena Skowron; 10. Weronika Skowron

ADORACJA KRZYŻA:

krzyż – Mariusz Nowak

świece – Veronika Didyk—Karolina Wiśniowska  (Szymon Furmański—Kornel Naklicki)

rytuał (mikrofon nauszny) – Ryszard Piekarski

odsłonięcie krzyży – Zbigniew Kwieciński

ręczniczek  – Sandra Czarnomorska—Julia Strzelińska—Weronika Skowron

nakrycie ołtarza (obrus, mszał, mikrofon, korporał) – Zbigniew Kwieciński

trybularz – ……………………

łódka – ……………………

PRZENIESIENIE NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

kołatki – Aleksander Nowak

świece – Veronika Didyk—Karolina Wiśniowska

KOMUNIA

patena – Jakub Kwieciński

przygotowanie monstrancji i welonu – Zbigniew Kwieciński

trybularz – …………..

łódka – ………………

Odsłonięcie ołtarza  po liturgii  – Małgorzata Kleszczyńska — Kazimiera Hałajko — Zbigniew Kwieciński

ADORACJA (do godz. 21:00)  Żywy Różaniec    Gorzkie Żale  Maria Janda

 

 

Wielka Sobota – Wigilia Zmartwychwstania Pańskiego

Wystawienie Najświętszego Sakramentu – godz. 8:00

ADORACJA:

8:00 – 9:00 LSO – ……………………………… ul. Groblowa, Lipowa, Krótka
9:00-10:00 LSO – ……………………………… ul. Żołnierska, Fortowa, Rzeczna
10:00-11:00 LSO – ……………………………… ul. Leśna 10-24

(11:00 – POŚWIĘCENIE POKARMÓW)

11:00-12:00 LSO – ……………………………… ul. Leśna 25-36
12:00-13:00 LSO – ……………………………… ul. Leśna 37-43

(12:00 – POŚWIĘCENIE POKARMÓW)

13:00-14:00 LSO – ……………………………… ul. Leśna 44-44d
14:00-15:00 LSO – ……………………………… ul. Leśna 45-57

(14:30 – POŚWIĘCENIE POKARMÓW)

15:00-16:00 LSO – ……………………………… ul. Leśna 50-57
16:00-17:00 LSO – ……………………………… ul. Stawowa
17:00-18:00 LSO – ……………………………… Al. Niepodległości 1-9
18:00-19:00 LSO – ……………………………… Al. Niepodległości 10-27
19:00-20:00 LSO – ……………………………… ul. Skalnicza, Bema, Prusa
20:00-21:00 LSO – ……………………………… Rycerstwo Niepokalanej + Żywy Różaniec
21:00-21:45 LSO – ……………………………… Schola + Liturgiczna Służba Ołtarza

 

 

MSZA ŚW. WIGILII PASCHALNEJ  (godz. 22:00)

Otwarcie i zamknięcie drzwi wejściowych (początek i procesja) – Mariusz Nowak

komentator – Zbigniew Kwieciński

ognisko – ………………………

rytuał + latarka (mikrofon nauszny) – Beata Kwiecińska

paschał – Jan Zdunek

rylec i gwoździe – Aleksander Nowak

trybularz – Jakub Kwieciński

łódka – Mateusz Wójcik

hejnał – Mateusz Wójcik

 

LITURGIA SŁOWA:

Czytanie 1 Anna Kwiecińska   Psalm Małgorzata Tomaszewska
Czytanie 2 Alicja Kwiecińska Psalm Halina Rybowicz
Czytanie 3 Irena Skowron Psalm Wiktoria Stokowiec
Czytanie 4 Wiktoria Pietruszewska Psalm Weronika Skowron
Czytanie 5 Małgorzata Kleszczyńska Psalm Martyna Kleszczyńska
Czytanie 6 Beata Kwiecińska Psalm Sandra Czarnomorska
Czytanie 7 Martyna Kleszczyńska Psalm Małgorzata Tomaszewska

 

CHWAŁA NA WYSOKOŚCI  

sygnaturka przy zakrystii – Aleksander Nowak

dzwonki – Mariusz Nowak

gong – Jakub Kwieciński

dzwon – Jan Piskozub

świece przy ołtarzu zapala – Zbigniew Kwieciński

czerwona stuła – Zbigniew Kwieciński

czytanie 8 —  Jadwiga Nowak

psalm —   Martyna Kleszczyńska

 

pokropienie wiernych – Jakub Kwieciński

ministranci ołtarza – J.Kwieciński—A.Nowak—Zb.Kwieciński

modlitwa wiernych – Jadwiga Pałka

patena – Aleksander Nowak

DARY:

kielich – Nadia Szydło

ampułki – Weronika Skowron

patena z hostią – Wiktoria Stokowiec

 

PROCESJA REZUREKCYJNA:

krzyż – Zbigniew Kwieciński

figurka – Jan Zdunek

baldachim – panowie: Stępień—Rybicki—Łozowski—Czepiel

dzwonki – Jakub Kwieciński—Aleksander Nowak

Dodaj komentarz:


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/swmaksymilian/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678