Wielki Tydzień – asysta

NIEDZIELA PALMOWA 20.03.2016 roku

Msza g.8:30
Czytanie I ……………
Psalm ……….
Czytanie II ……….
Woda święcona ………
Męka Pańska:
Ewangelista ………….
Tłum …………..
Osoby pojedyncze …………..

Msza g.10:00
Czytanie I – Dominika Szydło
Psalm – Sandra Czarnomorska
Czytanie II – Justyna Marciniuk
Woda święcona – Bartosz Łozowski
Męka Pańska:
Ewangelista – Veronika Didyk
Tłum – Klaudia Kaprzyk
Osoby pojedyncze – Hanna Holumi

Msza g.11:30 PROCESJA Z PALMAMI
Czytanie I – Irena Skowron
Psalm ……………………
Czytanie II ………………
PROCESJA:
krzyż ……….
Kadzielnica i łódka ………………..
Świece (turyferarze) – Szymon Furmański & ……………………….
Mikrofon i lekcjonarz ………………..
Woda święcona – Ola Rybicka
Męka Pańska:
Ewangelista – Ewa Pietrzyk
Tłum …………….
Osoby pojedyncze ………………..

Sprzątanie kościoła wtorek (………………….. r.) po Mszy św.

Wielki Czwartek 24.03.2016 r. godz. 18:00

Próba Scholi – godz. 11:00                      Próba asysty – godz. 12:00

Wchodzimy głównym wejściem (wejście uroczyste)
krzyż  – Piotr Terela
Komentarz do czytań mszalnych – Jadwiga Nowak
I Czytanie – Weronika Skowron
Psalm – Aneta Przybyła
II Czytanie – Irena Skowron
Modlitwa wiernych – Jadwiga Pałka
CHWAŁA:
sygnaturka przy zakrystii – Aleksander Nowak
dzwonki – Jakub Kwieciński
dzwon – Ryszard Skowron
PROCESJA Z DARAMI:
kielich – Maja Kowalewska
puszka – Nadia Szydło
ampułki – Julia Strzelińska
patena – Joanna Piekarska

PROCESJA DO CIEMNICY (w Ciemnicy umieszczamy tylko puszki – bez monstrancji !!!:
trybularz – Jakub Kwieciński
łódka – Aleksander Nowak
welon ……………………………..
świece – Klaudia Kaprzyk & Wiktoria Pietruszewska
ściągnięcie bielizny ołtarzowej — Małgorzata Kleszczyńska — Kazimiera Hałajko
ADORACJA (do godz. 21:00) Rycerstwo Niepokalanej Gorzkie Żale Maria Janda

Wielki Piątek 25.03.2016 r. godz. 18:00

Wystawienie Najświętszego Sakramentu – godz. 8:00                        Próba asysty – po Drodze Krzyżowej [!!!]
ADORACJA:
8:00 – 9:00 LSO – ……………………………… ul. Stawowa
9:00-10:00 LSO – ……………………………… Al. Niepodległości 1-9, ul. Skalnicza
10:00-11:00 LSO – ……………………………… Al. Niepodległości 10-27, ul. Bema, ul. Prusa
11:00-12:00 LSO – ……………………………… ul. Rzeczna, Żołnierska, Fortowa
12:00-13:00 LSO – ……………………………… ul. Groblowa, Lipowa, Krótka
13:00-14:00 LSO – ……………………………… ul. Leśna 10-25a
14:00-15:00 LSO – ……………………………… ul. Leśna 25b-40
15:00-16:00 DROGA KRZYŻOWA Kandydaci do Bierzmowania
16:00-17:00 LSO – ……………………………… ul. Leśna 41-49
17:00-17:50 LSO – ……………………………… ul. Leśna 50-57

LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU
Wejście głównym wejście (żadnych śpiewów!!!)
Komentator – Zbigniew Kwieciński
I czytanie – Martyna Kleszczyńska
Psalm – Halina Rybowicz
II czytanie – Aneta Przybyła
Męka Pańska:
Ewangelista – Ewa Pietrzyk
Tłum – Klaudia Kaprzyk
Osoby pojedyncze – Veronika Didyk
P.Jezus – ks.Janusz
Modlitwa Wstawiennicza (wezwania): 1. Irena Skowron; 2. Jadwiga Pałka; 3. Joanna Piekarska; 4. Martyna Kleszczyńska; 5. Hanna Holumi; 6. Anna Kwiecińska; 7. Jadwiga Nowak; 8. Ewa Jaskólska; 9. Klaudia Kaprzyk; 10. Wiktoria Pietruszewska
ADORACJA KRZYŻA:
krzyż – Jakub Kwieciński/Zbigniew Kwieciński
odsłonięcie krzyży – Zbigniew Kwieciński
świece – Kornel Naklicki — Szymon Furmański [zmiana: Bartosz Łozowski — Veronika Didyk]
ręczniczek – Oliwia Borysiuk — Martyna Kołacz [zmiana: Sandra Czarnomorska — Weronika Skowron]
nakrycie ołtarza (obrus, mszał, mikrofon, korporał) – K.Hałajko, M.Kleszczyńska, B.Kwiecińska
patena – Aleksander Nowak
welon – Piotr Terela
monstrancja – ……………………..
trybularz – Jakub Kwieciński
łódka – Aleksander Nowak
PRZENIESIENIE NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
kołatki – Kornel Naklicki
świece – Bartosz Łozowski & Veronika Didyk
KOMUNIA
patena – Jakub Kwieciński
welon – ……………….
monstrancja – ……………….
trybularz – …………..
łódka – ………………
Odsłonięcie ołtarza po liturgii – Z.Kwieciński, K.Hałajko, M.Kleszczyńska
ADORACJA (do godz. 21:00) Żywy Różaniec Gorzkie Żale Maria Janda

Wielka Sobota – Wigilia Zmartwychwstania Pańskiego

Wystawienie Najświętszego Sakramentu – godz. 8:00                          Próba asysty – godz. 15:00
ADORACJA:
8:00 – 9:00 LSO – ……………………………… ul. Groblowa, Lipowa, Krótka
9:00-10:00 LSO – ……………………………… ul. Żołnierska, Fortowa, Rzeczna
10:00-11:00 LSO – ……………………………… ul. Leśna 10-24 (11:00 – POŚWIĘCENIE POKARMÓW)
11:00-12:00 LSO – ……………………………… ul. Leśna 25-36
12:00-13:00 LSO – ……………………………… ul. Leśna 37-43 (12:00 – POŚWIĘCENIE POKARMÓW)
13:00-14:00 LSO – ……………………………… ul. Leśna 44-44d
14:00-15:00 LSO – ……………………………… ul. Leśna 45-57 (14:30 – POŚWIĘCENIE POKARMÓW)
15:00-16:00 LSO – ……………………………… ul. Leśna 50-57
16:00-17:00 LSO – ……………………………… ul. Stawowa
17:00-18:00 LSO – ……………………………… Al. Niepodległości 1-9
18:00-19:00 LSO – ……………………………… Al. Niepodległości 10-27
19:00-20:00 LSO – ……………………………… ul. Skalnicza, Bema, Prusa
20:00-21:00 LSO – ……………………………… Rycerstwo Niepokalanej + Żywy Różaniec
21:00-21:45 LSO – ……………………………… Schola + Liturgiczna Służba Ołtarza

MSZA ŚW. WIGILII PASCHALNEJ (22:00)

Otwarcie i zamknięcie drzwi wejściowych (początek i procesja) – ………………………….
komentator – Zbigniew Kwieciński
ognisko – Zbigniew Kwieciński, Ryszard Piekarski
rytuał – ………………….
paschał – ………………..
rylec i gwoździe – …………………
trybularz – ………………
łódka – …………..
mikrofon – …………………….

LITURGIA SŁOWA:
Czytanie 1 — Dominika Szydło     Psalm — Martyna Kleszczyńska
Czytanie 2 — Małgorzata Milewska    Psalm — Aneta Przybyła
Czytanie 3 — Beata Kwiecińska    Psalm — Malwina Brunatna
Czytanie 4 — Alicja Kwiecińska    Psalm — Halina Rybowicz
Czytanie 5 — Jadwiga Pałka    Psalm — Aneta Przybyła
Czytanie 6 — Irena Skowron    Psalm — Malwina Brunatna
Czytanie 7 — Veronika Didyk    Psalm — Martyna Kleszczyńska

CHWAŁA NA WYSOKOŚCI
sygnaturka przy zakrystii – Klaudia Kaprzyk
dzwonki – Martyna Kołacz
gong – Jakub Kwieciński
dzwon – Jan Piskozub

Czytanie 8 — Justyna Marciniuk
Psalm — Halina Rybowicz

świece przy ołtarzu zapala – …………….
czerwona stuła – ……………….
pokropienie wiernych – ……………..
ministranci ołtarza – ………. – ………..
modlitwa wiernych – ……………….
patena – ………………………..
DARY:
kielich ………………
patena …………………..….
ampułki……………………

PROCESJA REZUREKCYJNA:
krzyż – ……………….
figurka – ………………………..
baldachim – …………………………………………………………………………………
dzwonki – …………………………………………………………………….……………

Dodaj komentarz:


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/swmaksymilian/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678