Orientacyjny program tegorocznego odpustu

Przypominam, że uroczystość odbędzie się w niedzielę, 16.08.2015 roku, o godz. 13:00. Niżej podaję ustalenia z ostatniego spotkania organizacyjnego. Osoby, przy których znajduje się /?/ proszę o potwierdzenie podjęcia proponowanej funkcji.

* 13:00-14:30 — uroczysta suma odpustowa, celebrowana przez ks. Kazimierza Gębarowskiego, wicedziekana i proboszcza parafii Pisarzowice. Homilię wygłosi ks. Wacław Buryła.
* Po mszy – wspólna agapa [zespoły – przydzielony stolik lub namiot; VIP-y – w altanie].
* 15:30 — występ Zespołu „Polne Kwiaty” [Zaręba]. Otwarcie „Zamku skoków” i trampoliny (podczas mszy św. zablokować).
* Po w/w występie — występ Scholi „Dzieciaki z Bożej Paki”.
* 16:30 — pokaz tańca towarzyskiego (Nadia) i zespołowego (grupa Klaudii Kaprzyk i Schola)
* ok.17:00 — występ Zespołu „Złote Nutki”. Gry i zabawy „trawnikowe” i sportowe.
* ok. 18:15 — występ grupy „Maksymilianki”.
* 19:00 — losowanie nagrody głównej.
* 20:00 — planowane zakończenie Festynu.

LITURGIA:
Msza św. godz. 8:30:
– Asysta: ……………………………………
– Czytanie 1: Małgorzata Kleszczyńska
– Psalm: Jan Piskozub
– Czytanie 2: Kazimiera Hałajko
– Modlitwa wiernych: Małgorzata Milewska

Suma odpustowa – godz. 13:00
*** Kościelny — Jan Piskozub
*** Obsługa rzutnika: Dominika Szydło
*** Turyferarze — Jakub Kwieciński & ………………………………………………….
*** Ministranci ołtarza — Jakub Kwieciński & Grzegorz Szydło
*** Dzwonki — ……………………………; gong — …………………………….
*** Czytanie 1 [Ez 12,1-12] — Irena Skowron /?/
*** Psalm responsoryjny — Halina Rybowicz /?/
*** Czytanie 2 [z dnia – Ef 5,15-20] — Dominika Szydło
*** Alleluja — Schola (aklamację czyta Martyna Kołacz)
*** Animacja śpiewu: Maria Janda & Schola & Maksymilianki
*** Modlitwa wiernych: 1. Jadwiga Pałka; 2. Weronika Skowron; 3. Anna Koncka; 4. Nadia Szydło; 5. Julia Strzelińska; 6. Sandra Czarnomorska 7. Martyna Kołacz; 8. Jan Koncki. Każde wezwanie kończy śpiew: „Wysłuchaj nas, Panie” (Schola).
*** Procesja z darami: świeca — Piotr Gauden /?/; chleb — Karolina Najwer /?/; owoce — Nikola Szymko; ampułki — Emilia Glazer; puszka — Stanisław Czajkowski; patena z hostią — Ryszard Piekarski.
*** Zebranie kolekty: Jan Piskozub /?/ — Grzegorz Szydło
*** Asysta celebransa podczas procesji: Franciszek Kleszczyński /?/ — Marian Sokołowski /?/
*** Procesja – krzyż: Grzegorz Szydło
*** Procesja – ceroferariusze: kandydaci do Bierzmowania /?/
*** Klęcznik [podstawić podczas procesji]: Dominika Szydło
*** Obsługa FOTO: Dominika Szydło; Ryszard Piekarski; ks. Janusz Barski

PLANOWANE KONKURENCJE SPORTOWE I ATRAKCJE:
** Trampolina i „Zamek” (od godz. 14:30-19:30)
** Rozgrywki badmintona — boiska: za Pietą i obok boiska siatkówki
** Rozgrywki „piłkarzyki” — za kościołem (bliżej ścieżki bocznej – potem w cień)
** Hula-hop — przygotować (Rodzice Komunijni ???)
** Rozgrywki tenisa stołowego — obok „Bazy” prowadz.: Rodzice komunijni
** Malowanie twarzy i paznokci — Jola i Angelika Kosmalskie
** „Abstrakcje portretowe” (na drzewie) — [?]
** Przeciąganie liny [opcjonalnie]
** Zabawy integracyjne: walka o stołek — „wypełniacz” przed finałem losowania
** „Dyskoteka pod gwiazdami” [???]

FESTYN – FUNKCYJNI:
— OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA CAŁOKSZTAŁT: Małgorzata Kleszczyńska – Kazimiera Hałajko
— Kierowanie ruchem samochodów: Franciszek Kleszczyński /?/, Andrzej Mikłaszewicz
— GRILL: Andrzej Rybowicz, Kamil Glazer
— CIASTO + KAWA/HERBATA: Irena Sokołowska /?/, Łucja Rutka, Krystyna Mucha /?/, Danuta Kasztelan, Emilia Glazer, Anna Pierz /?/
— CEGIEŁKI + wydawanie nagród: Małgorzata Milewska, Dominika Szydło, Anna i Jan Piskozub
— TORT: Kazimiera Hałajko
— LICYTACJA TORTU: Ryszard Piekarski
— BIGOS: Jadwiga Pałka (przygotow.: Olga Mikłaszewicz /?/ & Krystyna Mucha/?/)
— FRYTKI: Teresa & Roman Pawlak /?/
— ŻUREK (dla Gości): przygot.: Stanisław Misiurka /?/
— OBIAD W PLENERZE: Złote Nutki (8 osób) i Polne Kwiaty (12 osób) [odpowiedzialni: Małgorzata Kleszczyńska; Kazimiera Hałajko].
— KUKURYDZA: przygot.: Emilia Glazer; sprzedaż – Marta Gauden /?/
— MALOWANIE TWARZY I PAZNOKCI: Jola i Angelika Kosmalskie.
— NAKRYCIE „ALEI POD LIPAMI”: Marian Sokołowski /?/, Jan Piskozub, Ryszard Piekarski (odpowiedzialny)
— SCENA, ŁAWKI, STOŁY: Państwo Konccy, Andrzej Rybowicz /?/ & ekipa od „Alei pod lipami”

Dodaj komentarz:


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/swmaksymilian/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678