Wielki Piątek – asysta

Asysta Wielkiego Czwartku – proszę szukać w zakładce AKTUALNOŚCI

Wielki Piątek 03.04.2015 r. godz. 18:00

Wystawienie Najświętszego Sakramentu – godz. 8:00
ADORACJA:
8:00 – 9:00 — [Łukasz Janda] ul. Stawowa
9:00-10:00 — [Beata Kwiecińska] Al. Niepodległości 1-9, ul. Skalnicza, ul. Kościuszki 7B-24
10:00-11:00 — Al. Niepodległości 10-27, ul. Bema, ul. Prusa
11:00-12:00 — [Sebastian Rybicki] ul. Rzeczna, Żołnierska, Fortowa, Chopina
12:00-13:00 — [Alicja Kwiecińska]ul. Groblowa, Lipowa, Krótka
13:00-14:00 — [Adrian Czerwiński] ul. Leśna 10-25a, Energetyczna, Ogrodowa
14:00-15:00 — [Aneta Przybyła] ul. Leśna 25b-40, Moniuszki 1-8
15:00-16:00 DROGA KRZYŻOWA [Kandydaci do Bierzmowania]
16:00-17:00 — [Szymon Nowik] ul. Leśna 41-49, ul. Górna
17:00-17:50 — [Irena Skowron] ul. Leśna 50-57, ul. Zamkowa

Próba asysty – po Drodze Krzyżowej [!!!]

LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU
Wejście głównym wejściem (żadnych śpiewów!!!)
Komentator – Zbigniew Kwieciński        Obsługa rzutnika – Mariusz Nowak         I czytanie – Irena Skowron
Psalm – Jan Piskozub       II czytanie – Halina Rybowicz
Męka Pańska: Ewangelista – Ewa Pietrzyk      Tłum – Dominika Szydło
Osoby pojedyncze – Jadwiga Pałka       P.Jezus – ks.Janusz
Modlitwa Wstawiennicza (wezwania): 1. Kazimiera Hałajko; 2. Beata Kwiecińska; 3. Małgorzata Milewska; 4. Alicja Kwiecińska; 5. Anna Piskozub; 6. Małgorzata Kleszczyńska; 7. Grzegorz Szydło; 8. Martyna Kleszczyńska; 9. Aneta Przybyła; 10. Jan Piskozub.

ADORACJA KRZYŻA:
krzyż: Łukasz Janda       ceroferariusze: Adrian Czerwiński — Sebastian Rybicki
rytuał + mikrofon: Grzegorz Szydło — Kamil Kwieciński
odsłonięcie krzyży: Zbigniew Kwieciński — Jan Piskozub       ręczniczek: Aneta Przybyła — Klaudia Kaprzyk
nakrycie ołtarza (obrus, mszał, mikrofon, korporał): M.Kleszczyńska – K.Hałajko – K.Kwieciński

PRZENIESIENIE NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU Z CIEMNICY:
Kołatki – Grzegorz Szydło         świece (kładziemy na ołtarzu!!!) – Adrian Czerwiński — Sebastian Rybicki

KOMUNIA:
patena – Łukasz Janda       welon – ………………. monstrancja (+ welon) – Zbigniew Kwieciński
trybularz – Jakub Kwieciński       łódka – ……………….

Odsłonięcie ołtarza po liturgii: Kazimiera Hałajko — Małgorzata Kleszczyńska
ADORACJA (do godz. 21:00) Żywy Różaniec
Gorzkie Żale (po odsłonięciu ołtarza) Maria Janda

Dodaj komentarz:


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/swmaksymilian/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678