15 niedziela zwykła 14.07.2013 roku

LU07 *** Przeżywamy 15 niedzielę zwykłą.

*** Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii oraz przeżywającym wakacje i czas urlopów życzę dobrego, bezpiecznego wypoczynku i obfitości łask Bożych. Jednocześnie przypominam, że letni wypoczynek nie zwalnia nas z powinności naszej wiary.

*** Składam gorące „Bóg zapłać” kapłanom, którzy podjęli się pełnienia posługi w naszej parafii podczas mojego urlopu: ks. Czesławowi Misiewiczowi oraz ks. Romanowi Witwickiemu. Dziękuję także Parafianom, którzy zadbali o właściwe funkcjonowanie parafii podczas mojej nieobecności.

*** Wspomnienia tygodnia:

— poniedziałek (15.07) — św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła

— wtorek (16.07) — NMP z Góry Karmel

—  sobota (20.07) — bł. Czesława, prezbitera

WSZYSTKIM SOLENIZANTOM I JUBILATOM TYGODNIA

SKŁADAM NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA –

PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIA I OBFITOŚCI ŁASK BOŻYCH,

WYPRASZANYCH PRZEZ PATRONA NASZEJ PARAFII, ŚW. MAKSYMILIANA.

*** Składam gorące podziękowanie Parafianom, którzy przygotowali i przewieźli materiał do zakończenia prac przy adaptacji plenerowego miejsca spotkań grup parafialnych.

*** Jutro msza św. o godz. 18:00 z udziałem Duszpasterstwa Trzeźwości i Pomocy Rodzinie Diecezji Legnickiej. Serdecznie zapraszam.

*** Przyszła niedziela to NIEDZIELA PARAFIALNA.

*** Na tylnych ławkach zostały wystawione koperty – trwa akcja opałowa na sezon grzewczy 2013/2014.

*** Rozpoczynamy przygotowania do tegorocznej uroczystości odpustowej, związanej ze Srebrnym Jubileuszem naszej wspólnoty parafialnej. Pragniemy podtrzymać tradycję „loterii odpustowej” – osoby pragnące ofiarować fanty lub wesprzeć nas finansowo proszę o kontakt z Panami kościelnymi. W zakrystii można także dokonać zapisu wypieku ciast.

*** Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

 

Dodaj komentarz: