14 niedziela zwykła 07.07.2013 roku

boze_cialo01*** Przeżywamy 14 niedzielę zwykłą. Jest to pierwsza niedziela miesiąca. Dzisiaj msze św. o godz. 9:00 i 11:00.

*** Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii oraz przeżywającym wakacje i czas urlopów życzę dobrego, bezpiecznego wypoczynku i obfitości łask Bożych. Jednocześnie przypominam, że letni wypoczynek nie zwalnia nas z powinności naszej wiary.

*** Wspomnienia tygodnia:

— poniedziałek (08.07) — św. Jana z Dukli, prezbitera

— czwartek (11.07) — św. Benedykta, opata, patrona Europy (święto)

–piątek (12.07) — św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

— sobota (13.07) — św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

WSZYSTKIM SOLENIZANTOM I JUBILATOM TYGODNIA

SKŁADAM NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA –

PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIA I OBFITOŚCI ŁASK BOŻYCH,

WYPRASZANYCH PRZEZ PATRONA NASZEJ PARAFII, ŚW. MAKSYMILIANA.

*** W sobotę odbędzie się nabożeństwo fatimskie ……………………………………………………….

*** Dziękuję Parafianom z ul. Leśnej 36-41 oraz z ul. Kościuszki 7B-17 za przygotowanie świątyni na obchód Dnia Pańskiego.

*** Na tylnych ławkach zostały wystawione koperty – trwa akcja opałowa na sezon grzewczy 2013/2014.

*** Rozpoczynamy przygotowania do tegorocznej uroczystości odpustowej, związanej ze Srebrnym Jubileuszem naszej wspólnoty parafialnej. Pragniemy podtrzymać tradycję „loterii odpustowej” – osoby pragnące ofiarować fanty lub wesprzeć nas finansowo proszę o kontakt z Panami kościelnymi. W zakrystii można także dokonać zapisu wypieku ciast.

*** Ks. Biskup Marek Mendyk serdecznie zaprasza młodzież do wzięcia udziału w XX Europejskich Spotkaniach Młodych w Legnickim Polu w dniach 22-29.08.2013 roku. Osoby zainteresowane proszę o zgłoszenie w zakrystii. Szczegóły są umieszczone w gablocie.

*** Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

*** Materiał wideo z  koncertu naszej Scholi w Węglińcu można znaleźć TUTAJ

 

 

Dodaj komentarz: