Dzień Wolontariusza 05.12.2011 roku

Dzień Wolontariusza 2011

WOLONTARIAT – działalność skierowana bezinteresownie ku drugiemu człowiekowi. Ta forma działalności jest podstawą większości naszych parafialnych inicjatyw i inwestycji. Bez nich „cienko byśmy przędli”. Grupa osób zaangażowanych w działalność opartą na zasadach wolontariatu jest liczna – tym trudniej było więc odpowiedzieć na zaproszenie Burmistrza Miasta Lubań, p. Arkadiusza Słowińskiego, zachęcającego do wytypowania kilku reprezentantów wspomnianej grupy.
Uroczystość wręczenia pamiątkowych dyplomów za propagowanie idei wolontariatu w regionie odbyło się w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu w dniu 05.12.2011 roku. Z przyjemnością informuję, że naszą parafię reprezentowały Panie: Małgorzata Kleszczyńska, Kazimiera Hałajko i Krystyna Zakrzewska.
Uhonorowanym Paniom życzę dalszych sukcesów i owocnych inicjatyw w naszej parafii, zaś wszystkim zaangażowanym w życie naszej wspólnoty (na każdej jej płaszczyźnie) gorąco dziękuję za wielokrotnie ofiarowany „dar serca”.
proboszcz ks. Janusz Barski

Dodaj komentarz: