„Kwiatowe” zaproszenie

4 lata temu, w październiku 2007 roku, powstała w naszej parafii – wtedy jeszcze bardzo „nieśmiała” – Schola parafialna, która w 2009 roku przyjęła nazwę EDEN. Od samego początku, podejmując się oprawy muzycznej niedzielnej liturgii z udziałem dzieci i młodzieży, stała się ważnym elementem życia naszej wspólnoty. Pragniemy podkreślić jej znaczenie, zapraszając na koncert zatytułowany: „Jesteśmy piękni pięknem Boga”. Wybrany termin nawiązuje także do poniedziałkowego wspomnienia św. Cecylii – patronki organistów i muzyki kościelnej. Koncert odbędzie się po mszy św. o godz. 10:00 w niedzielę, 21.11.2010 roku.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!! Proboszcz oraz Rada Parafialna


KONCERT PARAFIALNEJ SCHOLI EDEN

„Jesteśmy piękni pięknem Boga”

z okazji patronalnego święta – wspomnienia św. Cecylii –

oraz Kwiatowego Jubileuszu

(4 rocznicy powstania)

Lubań 21.11.2010 roku

*** „Tyś jak skała”

*** „Miriam”

*** „Wierzę w Ciebie, Panie”

*** „Psalm 142”

*** „Miłość Twa”

*** „Jesteśmy piękni Twoim pięknem, Panie”

*** „Amen. Adoramus Te, Domine”

*** „Chlebie najcichszy”

*** „List do Boga”

*** „Moi przyjaciele”

Dodaj komentarz: