X Dzień Papieski 10.10.2010 roku

W niedzielę, 10.10.2010 roku, obchodzimy kolejny – już dziesiąty – Dzień Papieski. Jego przesłaniem są słowa „JAN PAWEŁ II – ODWAGA ŚWIĘTOŚCI„. Będziemy świętować ten dzień rozmaicie. W naszej Parafii – oprócz mszy św. i możliwości wsparcia zdolnej młodzieży z rodzin niezamożnych – pragniemy podkreślić to święto wspólną wieczorną modlitwą różańcową. Poprzedzi ją misterium przygotowane i przeprowadzone przez nasze dzieciaki i młodzież – rozpocznie się ono o godz. 17:30. O godz. 18:00 rozpocznie się „papieski różaniec przy świecach” – SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!

Warto podkreślić, że tegoroczny Dzień Papieski łączy się w naszej parafii z jeszcze jedną uroczystością – swój SPIŻOWY JUBILEUSZ (8 rocznicę założenia) obchodzić będzie parafialne koło Rycerstwa Niepokalanej. Rangę Jubileuszu podkreśli obecność Ojców Franciszkanów, którzy zaszczycą nas swoją obecnością. Członków grupy serdecznie pozdrawiam i życzę obfitości łask Bożych wypraszanych przez Matkę Najświętszą. ks. Janusz

Dodaj komentarz: