Wielka Sobota – asysta

Wystawienie Najświętszego Sakramentu – godz. 8:00; próba asysty – godz. 15:00
ADORACJA:
8:00 – 9:00  – ul. Groblowa, Lipowa, Krótka
9:00-10:00  – ul. Żołnierska, Fortowa, Rzeczna, Chopina
10:00-11:00  –  ul. Leśna 10-24 (11:00 – POŚWIĘCENIE POKARMÓW)
11:00-12:00  –  ul. Leśna 25-36, ul. Moniuszki 1-8
12:00-13:00  –  ul. Leśna 37-43, ul. Górna (12:00 – POŚWIĘCENIE POKARMÓW)
13:00-14:00  – ul. Leśna 44-44d
14:00-15:00  –  ul. Leśna 45-57, Zamkowa, Kościuszki 7B-24 (14:30 – POŚWIĘCENIE POKARMÓW)
15:00-16:00  –  ul. Leśna 50-57
16:00-17:00  –  ul. Stawowa
17:00-18:00  –  Al. Niepodległości 1-9
18:00-19:00  –  Al. Niepodległości 10-27
19:00-20:00  –  ul. Skalnicza, Bema, Prusa
20:00-21:00  –  Rycerstwo Niepokalanej + Żywy Różaniec
21:00-21:45  –  Schola + Liturgiczna Służba Ołtarza
21:45 Nowenna do Bożego Miłosierdzia

MSZA ŚW. WIGILII PASCHALNEJ (22:00)

LITURGIA ŚWIATŁA
Hejnał na wejście – Mateusz Wójcik
Otwarcie i zamknięcie drzwi wejściowych (początek i procesja) – Ryszard Piekarski
Obsługa rzutnika – ……………….
komentator – Martyna Kleszczyńska    ognisko – Franciszek Kleszczyński – Andrzej Mikłaszewicz
rytuał – Adrian Czerwiński     paschał – Grzegorz Szydło     rylec i gwoździe – Łukasz Janda
trybularz – Jakub Kwieciński     łódka – Sebastian Rybicki     mikrofon – Jan Piskozub
LITURGIA SŁOWA:
Czytanie 1 — Irena Skowron     Psalm — Martyna Kleszczyńska
Czytanie 2 — Kazimiera Hałajko     Psalm — Anna Koncka
Czytanie 3 — Małgorzata Kleszczyńska     Psalm — Aneta Przybyła
Czytanie 4 — Małgorzata Milewska     Psalm — Jan Piskozub
Czytanie 5 — Beata Kwiecińska     Psalm — Monika Piekarska
Czytanie 6 — Dominika Szydło     Psalm — Martyna Kleszczyńska
Czytanie 7 — Ewa Pietrzyk     Psalm — Aneta Przybyła
CHWAŁA NA WYSOKOŚCI świece przy ołtarzu zapala – Grzegorz Szydło
czerwona stuła – ……………….
sygnaturka przy zakrystii – Małgorzata Kleszczyńska     dzwonki – Adrian Czerwiński
gong – Łukasz Janda       dzwon – Jan Piskozub
Czytanie 8 — Ryszard Piekarski      Psalm — Jan Piskozub
Alleluja — ks. Janusz       Turyferarze — ……………….
woda święcona – Sebastian Rybicki     ministranci ołtarza – Grzegorz Szydło —
modlitwa wiernych – Aneta Przybyła       patena – Jakub Kwieciński
DARY: puszka – dziecko I-komun.      ampułki – Krystyna Mucha      patena – dziecko I-komun.
PROCESJA REZUREKCYJNA:
krzyż – Kamil Kwieciński         figurka – Kamil Glazer /?/
prowadzący księdza – Grzegorz Szydło — Franciszek Kleszczyński
baldachim /???/ – ……………………………………………………………………………
turyferarze – ……………….             dzwonki – Sebastian Rybicki

 

Dodaj komentarz:


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/swmaksymilian/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678