16 niedziela zwykła 21.07.2013 roku

20nz*** Przeżywamy 16 niedzielę zwykłą. Jest to NIEDZIELA PARAFIALNA.

*** Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii oraz przeżywającym wakacje i czas urlopów życzę dobrego, bezpiecznego wypoczynku i obfitości łask Bożych. Jednocześnie przypominam, że letni wypoczynek nie zwalnia nas z powinności naszej wiary.

*** Wspomnienia tygodnia:

— poniedziałek (22.07) — św. Marii Magdaleny

— wtorek (23.07) — św. Brygidy, zakonnicy

— środa (24.07) — św. Kingi, dziewicy

— czwartek (25.07) — św. Jakuba Apostoła

— piątek (26.07) — św. Rodziców NMP, Joachima i Anny

WSZYSTKIM SOLENIZANTOM I JUBILATOM TYGODNIA

SKŁADAM NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA –

PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIA I OBFITOŚCI ŁASK BOŻYCH,

WYPRASZANYCH PRZEZ PATRONA NASZEJ PARAFII, ŚW. MAKSYMILIANA.

*** W przyszłą niedzielę po mszach św. poświęcenie pojazdów.

*** Na tylnych ławkach zostały wystawione koperty – trwa akcja opałowa na sezon grzewczy 2013/2014.

*** Rozpoczynamy przygotowania do tegorocznej uroczystości odpustowej, związanej ze Srebrnym Jubileuszem naszej wspólnoty parafialnej. Pragniemy podtrzymać tradycję „loterii odpustowej” – osoby pragnące ofiarować fanty lub wesprzeć nas finansowo proszę o kontakt z Panami kościelnymi. W zakrystii można także dokonać zapisu wypieku ciast.

*** Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

 

Dodaj komentarz: