5. Przegląd Piosenki Maryjnej Radostów 14.05.2017 roku

Są już zdjęcia z Przeglądu. Serdecznie zapraszam do GALERII ZDJĘĆ.

   W niedzielę, 14.05.2017 roku, odbyła się w Radostowie 5. edycja Przeglądu Piosenki Maryjnej.  Po raz pierwszy była na nim reprezentowana także nasza parafia. Reprezentacja była liczna i dobrze przygotowana – Chór Parafialny „Maksymilianki” oraz Schola parafialna „Dzieciaki z Bożej Paki”.

   Przygotowanie obu grup przełożyło się na wyniki końcowe – ciekawe prezentacje oraz zajęcie przez „Maksymilianki” I miejsca w kategorii „Chóry”, a przez „Dzieciaki” – II miejsca w kategorii „Schole”.

   Obu grupom serdecznie gratuluję udanych występów i oczywiście życzę dalszych sukcesów [Warto nadmienić, że w najbliższą niedzielę, 21.05.2017 roku Chór „Maksymilianki” wystąpi podczas 2. Przeglądu Piosenki Maryjnej w MDK w Lubaniu].

Dodaj komentarz:

  • Irena pisze:

    Serdecznie gratuluję i bardzo się cieszę, że mamy taką fantastyczną reprezentację naszej parafii.